Visus, susidomėjusius AB „Silikatas“ produkcija, prašome kreiptis į įgaliotąjį AB Specializuotos komplektavimo valdybos prekybos atstovą. Gausite išsamią informaciją, Jus maloniai pakonsultuos visais Jums iškilusiais klausimais.Gaminamos silikatinės paprastosios plytos (pilnavidurės ir su tuštymėmis), silikatiniai blokai ARKO M. Gaminiai naudojami būsto, viešosios paskirties, pramonės ir ūkinės paskirties pastatams statyti.

Silikatinės plytos ir blokai yra gaminami iš natūralių medžiagų – smėlio ir kalkakmenio, todėl yra nekenksmingi gamtai, sukuria palankiausią gyvenamąją aplinką. Silikatinės plytos ir blokai išlaiko šilumą, apsaugo nuo triukšmo, yra atsparūs ugniai ir šalčiui.

Iš silikatinių gaminių pastatyti namai yra patogūs, gražūs ir ilgaamžiai, o statybų sąnaudos – palyginti nedidelės.

Polistireninis putplastis ETNA gaminamas trijų rūšių: baltas įprastas Etna EPS, pilkos spalvos, papildytas grafitu Etna EPS N ir baltos spalvos su padidinta garso smūgio izoliacija Etna EPS T.

Gaminiai skirti įvairios paskirties pastatų sienų , fasadų, stogų, grindų apšiltinimui.

Tai ekonomiškai efektyvi termoizoliacinė medžiaga, turinti platų panaudojimą ir leidžianti greitai atlikti apšiltinimo darbus.

www.etnaeps.ltAkcinė bendrovė „Silikatas“ įkurta 1954 m. Gamina kalcio hidrosilikato gaminius, teikia paslaugas. Bendrovėje veikia kokybės valdymo sisitema, atitinkanti ISO 9001 reikalavimus.

AB "Silikatas" su pažangia šiuolaikine technologija ir kvalifikuotų darbuotojų pagalbą siekia tapti viana pirmaujančių silikatinių mūro gaminių gamintoja Lietuvoje

AB ,,Silikatas” 2016 m. pradėjo gaminti termoizoliacinę statybinę medžiagą – polistireninį putplastį ETNA .

Paleista moderni, su pažangia gamybos technologija gamyba Vievyje, atitinkanti kokybės vadybos ISO 9001 ir aplinkos apsaugos vadybos ISO 14001 standartų reikalavimus.

Priedas II_Vizija Misija PolitikaVizija, Misija, Politika...

Silikatas_Cert QE 2017 2SERTIFIKATAI...

Informacija apie gaminamus produktus, jų technines charakteristikas, panaudojimą ir eksploatacinių savybių deklaracijas pateikiama internetiniame puslapyje: www.etnaeps.ltAdresas: Savanorių pr. 124,
LT-03153 Vilnius (žemėlapis)
Tel.: (8-5) 231 18 50
El. p. info@silikatas.lt 

2005 © AB "SKV".
Visos teisės saugomos

 

Informacijos luitai, UAB 2005